شعور مردم ، بازیچه نیست

خانم جوادی وکیل وصی مردم:خانم جوادی ، براستی چه می کند ؟ هر بار که در تلویزیون ظاهر می شود چهره واقعی خود را بیشتر نشان می دهد. در مناظره سه هفته پیش  با دکتر مخدوم  متوجه اشتباه خود شد و این دفعه کسی را با خود آورد که حتی جرات نداشت صحبت خود را تمام کنه چون رئیس خونگرم و بسیار مردمی سازمان محیط زیست ، خانم جوادی بالای سرش ایستاده بود و مدام زیر لب چیزهایی را نثارش می کرد .

مجری  برنامه فرجه بر خلاف مجری برنامه قبلی شهامت بیشتری از خود نشون داد و نشون داد که اگر او به جای جوادی بر مسند سازمان بود  الان حال روز محیط زیست ما بهتر بود ، چون حتی او که میزبان بود و  باید یکسری آداب و اصول را رعایت می کرد از جوابهای خام و مسخره و نامربوط  جوادی کلافه شده بود و  جای جای در کلامش  می شد این موضوع را دید .

براستی مردم  را آنقدر دست کم گرفته اند که می گویند سیرک محلی است برای آموزش  رفتار یا بهتر بگویم هنر رفتار با حیوانات ! خانم جوادی کاش کمی مطالعه می کردی بر روی نحوه آموزش در پارکهای حیوانات و باغ وحش ها و بعد این را می گفتی . همانطور که مجری فرجه گفت براستی محیط زیست ما تبدیل به فسیلی خواهد شد . راستی برای اینکه بدانید اصول آموزش رفتار با حیوانات و یاد دادن آن به کودکان چیست سری به این سایت بزنید.

خانم جوادی چرا وقتی مجری برنامه خواست مردم  نظر خود را در مورد سیرک بصورت اس ام اس بیان کنند شما بحث را منحرف کردید؟‌  شما فکر می کنید رسوا کردن شما کار  سختی است ؟خیر. پرونده شما  شفاف است ...

چرا فکر می کنید از همه این جماعت متخصص بیشتر می فهمید ؟ چون رئیس هستید پس شایستگی هم دارید ؟ آیا فکر می کنید اگر به این شکل صحبت کنید مردم گمان می کنند شما مردمی هستید ؟ فکر نمی کنید که کلام  ساده شما  ، از قالب سادگی و از چارچوب متانت و شئونات اسلامی خارج  شده باشد ؟

کاش شما هم مانند معصومه ابتکار وبلاگ داشتید تا  می دانستیم دغدغه های شما زمانی که ۲۰۰۰ پرنده می میرند ، سرخه حصار وخجیر داد می زنند و ... چیست ؟

در حاشیه:

خبر بد دیگر هم حکایت از تخریب بی محابای حوزه آبخیز  لانیز - شهرستانک، تصویری از فاجعه بیابان زایی در البرز مرکزی  با اجرای تنها 6 درصد از طرح آزاد راه تهران – شمال دارد.

 

 

/ 2 نظر / 20 بازدید
فرداد دولتشاهی - همنهاد

وظيفه بود